Wczytuję dane...

Piękny męski pasek z pełną klamrą.

Pasek męski wykonany z naturalnej skóry.

pasek męski ze skóry  

Męski pasek skórzany wykonany jest  ze 100% naturalnej bydlęcej skóry. Paski które sprzedajemy produkowane są w Polsce z użyciem wyłącznie skór z włoskich garbarni - skóry garbowane są metoda tzw. "roślinną" czyli ekologiczną. Polecany pasek męski oprócz swojej wytrzymałości i trwałości charakteryzuje się ponadczasowym stylem i elegancją. Pasek skórzany to podstawowy element męskiej garderoby. Paski dostępne są w dwóch kolorach: czarny i brązowy.

brązowy męski pasek  

czarny pasek męski


Spełnia funkcje użytkowe a także ale jest dodatkiem, który ma nie bagatelny wpływ na atrakcyjność stylizacji. Dobrze dobrany pasek podkreśla charakter całej stylizacji, dzięki czemu wszystkie elementy tworzą spójną całość.  Według nas każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie przynajmniej kilka pasków, o różnorodnym wyglądzie.

klamerka męska

  klamerka do paska

Paski posiadają tzw. pełną klamrę, co dodaje paskowi elegancji. Taka klamra zapewnia wygodę użytkowania oraz oraz jest bardzo stylowa i męska. Klamerka jest bardzo elegancka i posiada klasyczny wygląd.Paski w kolorach  czarnym i brązowym nadają się do każdego typu ubioru. Zapraszamy do zakupów.

google-site-verification=qRftDZSWVVYXW9zYHAzM-gOH974Tq52IMHMuxvPIaFk