Wczytuję dane...

Paski do spodni z płynną regulacją zapięcia.

Paski do spodni z płynną regulacją zapięcia.

Paski skórzane z klamerką automatyczną.

     Kupując pasek skórzany do spodni zawsze jest pytanie: Ile mam w pasie? Czy pasek nie będzie za krótki? Pytania te potęgują się kiedy zamierzamy kupić pasek przez internet. Nie mamy możliwości aby pasek na spokojnie sobie przymierzyć. Dlatego wyszliśmy naprzeciw naszym klientom i wprowadziliśmy do naszej sprzedaży paski skórzane które posiadają klamrę automatyczną.

pasek koloru czarnego   pasek koloru jasnobrązowego  pasek koloru granatowego

Co to jest klamra automatyczna?

     Jest to taka klamerka która posiada płynną regulację zapięcia. Pasek nie musi posiadać dziurek do których będzie zapinała się klamerka. Klamerka w swoim sprytnym mechanizmie posiada specjalną gumę która dociska pasek i klamerka się nie rozpina. Dzięki specjalnemu przyciskowi możemy zwolnić sprężynkę utrzymującą gumkę mocującą i dzięki temu możemy płynnie regulować obwodem w pasie. Pasek jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż nie musimy się martwić gdy czasami nam się przytyje lub gdy schudniemy. Klamerki wykonane są z najlepszych stopów metalowych, posiadają różne wzornictwo i różne kolory.

klamerka automatyczna   gumka mocująca  zapięcie klamerki

Wykończenie najwyższej jakości.

     Paski oferowane z klamrą automatyczną mają szerokość 3,5 cm. Będą idealne jako dodatek do spodni garniturowych jak i nietuzinkowym uzupełnieniem stroju bardziej luźnego np. do spodni jeansowych.  Pasek posiada także wytłoczony na stronie licowej imitację szycia a spodnia część paska wykończona jest skórą świnką.

pasek wykończony skórą świńską  imitacja szycia

W tej chwili posiadamy paski w kolorach: czarnym, jasnobrązowym (koniakowym) oraz granatowym. Maksymalny rozmiar w pasie jaki posiadamy w ofercie pasków z klamerką automatyczną to około 120 cm. Paski wykonane są z jednego kawałka skóry naturalnej, nie są klejone.

    Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszych pasków zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu "StylowePaski" gdzie znajduje się ponad 400 różnych modeli pasków męskich oraz damskich.

google-site-verification=qRftDZSWVVYXW9zYHAzM-gOH974Tq52IMHMuxvPIaFk