Wczytuję dane...
Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Wszystkie szybkie płatności (PayU, PayPal) którymi opłacasz zamówienia w naszym sklepie są zabezpieczone szyfrowaniem SSL.

Czym jest szyfrowanie SSL?

SSL  jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych.  Został opracowany przez firmę Netscape i powszechnie go przyjęto jako standard szyfrowania na WWW. SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera (ewentualnie użytkownika również) i zapewnienie integralności oraz poufności przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną www następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem www. Protokół SSL jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.

Program Ochrony Kupujących PayU

Zakupy w Internecie poza wygodą, szybkością i bezpieczeństwem płacenia powinny zagwarantować e-klientom przyjemność kupowania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom wraz z serwisem PayU przygotowaliśmy Program Ochrony Kupujących.

  • z POK (Program Ochrony Kupujących) mogą skorzystać wszyscy użytkownicy sieci, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU lub też zarejestrowali się na www.payu.pl zgodnie z informacją zawartą w podsumowaniu płatności, bezpośrednio po dokonaniu tej płatności.

Na czym polega POK?

Z Programu Ochrony Kupujących można skorzystać w przypadku, gdy:

  • przedmiot, za który zapłaciłeś do Ciebie nie trafi
  • zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie

 

Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

  • w przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny
  • w sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej kwoty
  • dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów przesyłki do 100 PLN

Kto może skorzystać z Programu Ochrony Kupujących?

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto w PayU.

Polityka prywatności.

Wszystkie Twoje dane przekazane nam w czasie składania zamówienia są należycie chronione. Szczegóły możesz zobaczyć w naszej stronie. Jest tam przedstawiony szczegółowy regulamin dotyczący "Polityki prywatności".ZOBACZ.

google-site-verification=qRftDZSWVVYXW9zYHAzM-gOH974Tq52IMHMuxvPIaFk