Wczytuję dane...
Strój krakowski

KONTAKT TELEFONICZNY :  539 732 692

DZIEWCZĘCE STROJE KRAKOWSKIE.

Szyjemy na zamówienie dziewczęce stroje krakowskie. Wszystkie części stroju wykonywane są ręcznie. Pieczołowita praca nad każdą z części stroju owocuje wysoką jakością wykonania. Dobieramy najlepsze materiały dzięki temu strój może być używany przez bardzo długi czas.

-KAMIZELKA (GORSET)*:

gorset krakowski w sklepie http://stylowepaski.plgorset krakowski w sklepie http://stylowepaski.pl*zdjęcie poglądowe

-TYP BRONOWICKI:

gorset krakowski w sklepie http://stylowepaski.plgorset krakowski w sklepie http://stylowepaski.pl Kamizelka wykonana jest z aksamitu i podszywana żółtą podszewką. Wzory wyszywane są z wysokiej jakości cekinów i koralików. Natomiast w gorsecie bronowickim, kamizelka wyszywana jest kolorowymi tasiemkami i ozdabiana czerwonymi pomponikami. Brzegi obszywane są złotą oraz czerwoną tasiemką. Kamizelka zapinana jest za pomocą czerwonej wstążki która jest przewlekana poprzez metalowe kółeczka. Dzięki temu można ją dopasować do każdej sylwetki. Więcej.

 -SPÓDNICZKA:

spódniczka w sklepie http://stylowepaski.plSpódniczka wykonana jest z wiskozy. Obszyta jest koronką i złotą tasiemką. Spódniczka jest na gumce dlatego będzie pasowała na każdą dziewczynkę. Długość spódniczki jest dopasowywana do konkretnego rozmiaru lub na życzenie klienta. Więcej.

-FARTUSZEK:

fartuszek w sklepie http://stylowepaski.pl Fartuszek wykonany jest z szyfonu.Jest obszywany koronką i czerwoną wstążką. Więcej.

-BLUZECZKA:

bluzeczka w sklepie http://stylowepaski.plBluzeczka wykonana jest z bardzo dobrej jakości bawełny. Kołnierzyk i rękawki wykończone są przepięknymi koronkami. Więcej.

-WIANEK:

wianek w sklepie http://stylowepaski.plWianek wykonany jest z pięknych sztucznych kwiatów.Każdy kwiat jest oddzielnie wlutowywany. Dzięki temu nie ma możliwości aby choć jeden odpadł w czasie użytkowania. Wianek posiada regulację. Więcej.

 -KORALE:

korale w sklepie http;//stylowepaski.pl Korale wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Nawlekane są one na bardzo wytrzymałą nić. Korale posiadają regulację, będą pasowały na każdą szyję. Więcej.

Cały komplet stroju krakowskiego dla dziewczynki składa się z:
-kamizelka ( gorset ),
-spódniczka,
-fartuszek,
-bluzeczka,
-wianek,
-korale.

-strój krakowski -  komplet:

komplet krakowski w sklepie http://stylowepaski.plkomplet krakowski w sklepie http://stylowepaski.plkomplet krakowski w sklepie http://stylowepaski.pl

-strój krakowski bronowicki -  komplet:

Komplet krakowski bronowicki Komplet krakowski bronowickiKomplet krakowski bronowicki

KONTAKT TELEFONICZNY: 539 732 692

google-site-verification=qRftDZSWVVYXW9zYHAzM-gOH974Tq52IMHMuxvPIaFk