Wczytuję dane...
O Nas

Dzięki naszej wieloletniej współpracy z czołowymi producentami, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu towary o najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Sklep stale powiększa swój asortyment oferując klientom coraz więcej rodzajów pasków. Posiadamy paski damskie, męskie. Cała gama kolorów i szerokości. Ponad 600 modeli. Prowadzimy w sprzedaży także portfele skórzane - damskie i męskie. A ponadto stroje krakowskie dla dziewczynek. Każdy strój jest starannie ręcznie wyszywany i dopasowywany pod konkretny rozmiar. Posiadamy w ofercie kołnierzyki damskie które są bogato wyszywane koralikami w różnych kolorach. Jest to świetny dodatek do różnego rodzaju bluzek lub sukienek. Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment.

Wszystkie produkty eksponowane w sklepie są dostępne " od ręki ", dzięki czemu czas realizacji większości zamówień nie przekracza 48 godzin. Jeżeli jakiś towar nie jest dostępny od ręki, w opisie produktu jest informacja jak długo należy czekać na wysyłkę. Przede wszystkim chodzi o przedmioty z kategorii " Stroje Krakowskie " , ponieważ są one wykonywane na zamówienie. Większość oferowanych w sprzedaży produktów pochodzi z najnowszej kolekcji.  Wszystkie produkty przed wysyłką są kontrolowane czy nie posiadają wad i spełniają nasze wysokie normy jakościowe.

Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z naszych produktów. Pragniemy podtrzymać tę tradycję, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nowi klienci mieli o nas tylko pozytywne opinie.

katalog sklepów internetowych

google-site-verification=qRftDZSWVVYXW9zYHAzM-gOH974Tq52IMHMuxvPIaFk